یزدفردا: رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: این انتخابات از لحاظ جهانی اهمیت بسیار بالایی دارد و به صورت مستقیم با چهار سال سرنوشت یک کشور همراه است.

به گزارش یزدفردا: عزیزالله سیفی رییس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره در پیش بودن مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه این هفته اظهار داشت: این انتخابات می تواند زمینه رشد و بالندگی باشد و انشالله مردم با شناخت درست انتخاب اصلح را داشته  و اقشار مختلف مردم باردیگر باحضور دشمن شکن در این انتخابات قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان خواهند داد.

به گفته وی: دشمن همواره و در مرحله اول در این فکر است که اولاً مردم پای صندوق‌های رأی حضور پیدا نکنند و حضور آنان در انتخابات پر شکوه نباشد و در مرحله بعدی تلاش می‌کنند که مردم در انتخابات به فرد اصلح نرسند. پس باید این موضوع را مدنظر داشت که هم حضور در انتخابات پرشور باشد و هم فردی اصلح را انتخاب کرد.

سیفی گفت: اینجانب به نوبه خود از عموم هم میهنان  به ویژه از مردم دارالعباده شهر یزد دعوت می‌کنم تا در راستای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، بار دیگر در انتخاباتی که نشانه جمهوریت این نظام در کنار اسلامیت آن است، حضوری پرشور داشته و رئیس جمهور اصلح خود را انتخاب نمایند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا