یزدفردا: نمایندگان استان یزد در لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران از عصر امروز در سه شهر ایران به مصاف حریفان خود می‌روند.

به گزارش یزدفردا: پنج شهر ایران عصر امروز (یکشنبه ۱۰ تیر) میزبان برگزاری رقابت‌های هشتمین هفته لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور خواهد بود که سه تیم یزدی حاضر در لیگ در شهرهای اردکان، گناوه و رودسر به مصاف رقبای خود می‌روند.

تیم مقاومت گلساپوش یزد که قهرمان بی چون و چرای ادوار لیگ به شمار می‌آید و در این فصل با ترکیب جوانان جویای نام پا به میدان گذاشته از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه شهرداری رودسر، میهمان شاهین خزر این شهر خواهد بود.

دیگر نماینده استان یعنی چادرملو اردکان که با جذب بازیکنان سرشناس ساحلی ایران رویای قهرمانی در این فصل را در سر خود می‌پروراند از ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه خانگی خود یعنی آزادی اردکان از فولاد هرمزگان میزبانی می‌کند.

اما تیم تازه تاسیس وحدت مهریز که از وجود «حمید بهزادپور» در دروازه خود بهره می‌برد و اولین حضور خود در این لیگ تجربه می‌کند به گناوه رفته تا از ساعت ۲۰ در دهکده گردشگری این شهر به مصاف تیم پاس جوان برود.

در حال حاضر تیم مقاومت گلساپوش با ۱۸ امتیاز صدرنشین است و چادرملو اردکان با ۱۴ امتیاز و وحدت مهریز نیز با ۱۲ امتیاز به ترتیب در جایگاه سوم و ششم جدول رده بندی قرار گرفته‌اند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا