یزدفردا: فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: حاج قاسم سلیمانی الگوی همه ما به ویژه در مردمداری بود و ایران را حرم می‌دانست و اعتقاد داریم با رای خودمان از این حرم دفاع می‌کنیم.

به گزارش یزدفردا: سردار محمدعلی نظری امروز هشتم تیرماه در حاشیه حضور پای صندوق رای در جمع خبرنگاران با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: فلسفه وجودی انقلاب و نظام اسلامی، مردم هستند و مطمئنا برای حفظ و آینده این نظام هم مردم حضور دارند.  

وی بیان کرد: امروز یکی دیگر از تجدید بیعت‌ها، همراهی‌ها و حماسه‌هایی که باعث سرافزاری نظام می‌شود توسط مردم شکل می‌گیرد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: برخلاف لجن‌پراکنی دشمن برای کمرنگ کردن حضور مردم و علمیات‌های روانی اما در استان کرمان همه تمهیدات توسط شورای تامین و دستگاه‌های امنیتی و انتظامی دیده شده و در سلامت و امنیت انتخابات مشکلی وجود ندارد.

نظری گفت: کاندیداها و روسای ستادها آرامش خاطر داشته باشند که انتخابات در کمال امنیت و سلامت برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور مردم پای صندوق رای در گلزار شهدای کرمان بیان کرد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی الگوی همه ما به ویژه در مردمداری بود و ایران را حرم می‌دانست، حضور ما در گلزار شهدا برای بیعت مجدد با شهدا و شهید سلیمانی است که اعتقاد داریم با رای خودمان از این حرم دفاع می‌کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان همچنین از حضور بیش از ۲۰۰۰ نیروی بسیجی در کنار نیروهای انتظامی برای تامین امنیت شعب خبر داد.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا