همزمان با سراسر کشور

جشن نیکوکاری در مدارس شهرستان بهاباد برگزار شد

جشن نیکوکاری در مدارس شهرستان بهاباد برگزار شد
مراسم جشن نیکوکاری با هدف کمک به دانش آموزان و نیازمندان در آستانه سال نو و همزمان با سراسر کشور روز چهارشنبه در مدارس وبه صورت نم ...
تربیت صحیح دانش آموزان، آینده جامعه را تضمین می کند
فرماندار بهاباد:

تربیت صحیح دانش آموزان، آینده جامعه را تضمین می کند

فرماندار بهاباد در دیدار مربیان پرورشی مدارس شهرستان با توجه به نقش تأثیرگذار مربیان پرورشی در تربیت اسلامی دانش آموزان گفت: تربیت ...
برنامه ریزی برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی در شهرستان بهاباد

برنامه ریزی برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی در شهرستان بهاباد

فرماندار بهاباد در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان بهاباد به منظور افزایش رضایت مندی و استقبال از مسافران نوروزی، بر خدمات رسا ...
"سحر عامل شهباز" به عنوان سرپرست بیمارستان حکیم بهابادی معرفی شد

"سحر عامل شهباز" به عنوان سرپرست بیمارستان حکیم بهابادی معرفی شد

در مجمع سلامت شهرستان بهاباد که با حضور فرماندار بهاباد، معاونین بهداشت و امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد برگزار ش ...

محل درج آگهی شما

اخبار ویژه

برگزاری دومین مجمع سلامت شهرستان بهاباد

دومین مجمع سلامت شهرستان بهاباد به ریاست فرماندار بهاباد و با حضور معاونین بهداشت و امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و هیأت همراه و خیرین حوزه سلامت با محوریت ارتقاء سواد سلامت در این شهرستان برگزار شد.

شهرستان بهاباد در مسیر توسعه صنعت گردشگری

فرماندار بهاباد در دیدار معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان یزد با توجه به ظرفیت ها و قابلیت های منحصر به فرد شهرستان بهاباد گفت: باید از سرمایه گذاران بخش خصوصی کمک گرفته شود تا این شهرستان در مسیر توسعه گردشگری قرار بگیرد.

شهرستان بهاباد الگوی کشوری برای توسعه، پیشرفت و مشارکت مردم

مدیرکل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور باتوجه به نتایج بسیار خوبی که پروژه منارید در روستاهای پایلوت شهرستان بهاباد داشته است گفت: شهرستان بهاباد یک سرمایه است که می تواند به عنوان الگوی کشوری برای توسعه، پیشرفت و مشارکت م

همزمان با یوم الله 22 بهمن

بهابادی ها همبستگی ملی خود را در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند

قشرهای مختلف مردم بهاباد، بخش های مرکزی و آسفیج و نیز روستاهای این شهرستان روز دوشنبه همزمان با یوم الله 22 بهمن بار دیگر در صفوفی منظم و فشرده همبستگی ملی خود را با شور وصف ناشدنی به نمایش گذاشتند .

به مناسبت دهه فجر

43 پروژه عمرانی ، صنعتی ، راهسازی وورزشی در بهاباد به بهره برداری رسید

همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، 43 پروژه عمرانی ، صنعتی ، راهسازی و ورزشی ومنزل مددجوئی در شهرستان بهاباد با حضور استانداریزد در عصرروز پنج شنبه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 143 میلیون ریال به بهره برداری رسید ویا کلنگ زنی شد .

فرماندار بهاباد:

همزمان با دهه فجر 43 پروژه با اعتباری بالغ بر 143 میلیارد تومان در بهاباد افتتاح می شود

فرماندار بهاباد بهاباد در بخش خبر عصرگاهی شبکه تابان یزد گفت: همزمان با دهه فجر 43 پروژه با اعتباری بالغ بر 143 میلیارد تومان در بهاباد افتتاح و چند پروژه در بخش آسفیچ کلنگ زنی می شود.

فرماندار بهاباد:

غرور علمی آفت علم است/ ارزش علم و دانش در گرو تعلیم و تربیت صحیح است

فرماندار بهاباد در مراسم تجلیل از برترین های کنکور سراسری با تأکید بر تربیت صحیح دانش آموزان به ضرورت تربیت صحیح همراه با تهذیب علم و دانش اشاره نمود و گفت: ارزش علم و دانش در گرو تعلیم و تربیت صحیح است.

معاون فرماندار بهاباد:

پیشگیری و مقابله با مواد مخدر نیازمند همکاری سازمان های مردم نهاد است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد نشست توجیهی آموزشی نقش سازمان های مردم نهاد شهرستان بهاباد در پیشگیری از اعتیاد به مخدر گفت: پیشگیری از آسیب های اجتماعی به ویژه اعتیاد به مواد مخدر یازمند همکاری سازمان های مردم نهاد است.

معاون سیاسی فرماندار بهاباد:

تا زمانی که تقاضا برای مواد مخدر وجود دارد عرضه هم هست/پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر نیازمند مصون سازی جامعه است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد با اشاره به نقش خانواده ها در پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر گفت: برای مصون سازی جامعه باید با انجام کارهای تخصصی، فرهنگی و آموزشی، در زمینه پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر کار مثبتی صورت بگیرد.


محل درج آگهی شما

محل درج آگهی شمامحل درج آگهی شما

یادداشت

محل درج آگهی شما

فیلم