یزدفردا: خطیب نماز جمعه میبد: نامزد‌های انتخاباتی اخلاق مدار باشند.

به گزارش یزدفردا: حجت الاسلام حسنی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میبد با اشاره به در پیش بودن چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نامزد‌های انتخاباتی، بعد از تایید صلاحیت از سوی شورای نگهبان بدانند که زمان تبلیغات وقت جهاد تبین است نه وقت تخریب؛ بنابراین اخلاق را رعایت کنند. 

وی با اشاره به دستاورد‌های شهید خدمت آیت الله رئیسی گفت: رئیس جمهور آینده باید اهل صبر و پایبند به مبانی انقلاب بوده و ادامه دهنده مسیری که شهید رئیسی آغاز کرده است، باشد.

امام جمعه موقت میبد تصریح کرد: همانطور که مردم با شرکت در مجالس متعدد بزرگداشت شهید خدمت سنگ تمام گذاشتند با حضورحماسه آفرین خود در انتخابات آینده، دنیا را به حیرت وا خواهند داشت و مسیر تکامل و ترقی مملکت با حضور رئیس جمهور انقلابی، خالص، مومن، ولایی و تابع ولایت فقیه تکمیل خواهد شد و مردم شیرینی این انتخاب را خواهند چشید.

حجت الاسلام حسنی در ادامه سخنان خود روز اول ذی الحجه سالروز ازدواج مولی متقیان حضرت علی (ع) با حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا سلام الله علیه درسال دوم از هجرت را تبریک گفت و افزود: در این روز دو دریای کمال از هرجهت به هم پیوستند و تنها خانواده‌ای که زیر آسمان هم مرد و هم زنش مقام عصمت دارد؛ خانه علی و فاطمه است که این روز را روز ازدواج نامگذاری کرده اند.

وی گفت: یکی از مسائلی که امروز در جامعه دینی ما وجود دارد بالا رفتن سن زادواج دختر و پسر است که باید دولت و ملت دست به دست هم دهند و ازدواج آسان را ترویج کنند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا