یزدفردا: کتاب «وزیر قلابی» جدیدترین اثر محمدعلی جعفری؛ نویسنده کتاب شهید حججی توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

به گزارش یزدفرداوزیر قلابی، روایت یک نفوذ است؛ شاید هم روایت رسیدن. راوی این ماجرای واقعی؛ خودش نیست، وزیر بودن را از رفیقش قرض گرفته تا با آن زندگی کند و به خواسته‌اش برسد.

رفتن به کمپ مهاجران، انکار ایرانی‌بودن، تغییر زبان و لهجه و قیافه، همه و همه این شگرد‌ها برایش می‌ارزد تا وزیر شود و وزیر بماند. و تازه، این اول دردسر‌هایش است در این مسیر پر تلاطم، پیش از آنکه حقیقت ماجرا برملا شود...
در برشی از کتاب می‌خوانیم:
مه خاک‌آلود که کمی خوابید، کیوسک نگهبانی اردوگاه خودش را نمایاند. سرانجام سفرمان همین اتاقک آهنی بود. کیوسک و نگهبانش، تنها علامت‌های زندگی وسط آن بیابان بودند. هیچ موجود دیگری در این برهوت پیدا نمی‌شد. این مکعب فلزی و زنگ‌زده، خط شروع زندگی جدیدم بود. باید ازاین‌به‌بعد بندبازی می‌شدم که روی طناب باریک مرگ قدم می‌زند و بالا‌و‌پایین می‌پرد. قرار بود وزیر شوم؛ یک وزیر قلابی.

محمدعلی جعفری پیش‌تر با آثاری چون عمار حلب، سربلند، آرام جان، قصه دلبری، جاده یوتیوب و... به جامعه کتابخوان معرفی شده و به عنوان یک نویسنده جوان خوش ذوق انقلابی؛ آثارش مورد استقبال مخاطبین قرارگرفته است.

کتاب «وزیر قلابی»جدیدترین اثر محمدعلی جعفری؛ در قطع رقعی و 165 صفحه به رشته تحریر در آماده و توسط انتشارات شهیدکاظمی روانه بازار شده است. 

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا