یزدفردا: سردار سلامی با هشدار به بدخواهان ملت ایران، گفت: از دخالت در امور داخلی کشور دست ‌بردارید به آل سعود می‌گویم به قصرهای شیشه‌ای پناه ببرید. این هشدار ما است.

یزدفردا: سردار سلامی با هشدار به بدخواهان ملت ایران، گفت: از دخالت در امور داخلی کشور دست ‌بردارید به آل سعود می‌گویم به قصرهای شیشه‌ای پناه ببرید. این هشدار ما است. بیت شما عنکبوتی است. شما به اسراییلی تکیه کرده‌اید که در حال فروپاشی است و این عاقبت کار شما است. امریکایی‌ها و انگلیس‌ها هم بدانند و دست از اینکار خود بردارند. شما نتوانسته‌اید تحریم را اعمال کنید، کشتی‌ها را زدید، ما هم زدیم، هر حرکتی علیه ملت ایران انجام دهید، چند برابر ضربه می‌بینید.

سردار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در اجتماع بزرگ علما، اساتید و طلاب حوزه علمیه قم که در راستای تقدیر از عملکرد شایسته و شجاعانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و تشریح حوادث اخیر که در مصلای قدس قم برگزار شد، گفت: درود برامامی می‌فرستیم که خورشید را فروزان کرده که قابل تحمل برای دشمنان نیست و آرزوی توفیق و سلامت برای فرزند گرامی اعظم، نائب امام عصر(عج)، پیشوای انقلاب اسلامی، رهبر جانباز که با دستان ابوالفضلی پرچم انقلاب را در دست داشته و در مرکز رویدادهای سرنوشت ساز ، استوار و ثابت قدم ایستاده و از کلام طیب ایشان چشمه‌های حکمت برای مردم جاری است.فرمانده سپاه بیان داشت: امروز از خدای متعال سپاسگزارم که در قم مقدس و در مرکز ترویج مبانی دینی و در سالروز ورود حضرت معصومه(س) به این شهر انقلابی در جمع روحانیت همیشه بیدار و ستارگان سپهر هدایت اسلام شرف حضور یافتم.

وی در ادامه عنوان کرد: امروز شرایط کشور و انقلاب مهم است و امروز روز شب قدر و روز قدر انقلاب و نحوه حضور در این صحنه خطیر تعیین‌کننده مسیر روشن انقلاب است.

 سلامی گفت: تاریخ نشان داده که بعضی مباحث هر چند در زمان کوتاهی اتفاق می‌افتد، ولی سرنوشت مردم را تغییر می‌دهند. امروز در این زمان حساس شاهد جنگ احزاب جهانی علیه دین، انقلاب و ملت و کشور ایران هستیم که در آن همه امپراتوری‌های امروزین سیاسی و رسانه‌ای و مال باختگان سیاسی و عناصر و جریان‌های منجمد شده از لانه بیرون آمده‌اند.

 فرمانده سپاه بیان داشت: هر چند قلوب شان متفرق است، اما الان با هم جمع شده‌اند. این‌بار استکبار عالی‌ترین هدف خود را عمیق قرار داد و با ورودی ناقص و غیر واقعی، ابتر و با خیال‌پردازی‌هایی موهمی از حوادث کشور با این تصور که می‌تواند ایران را به فروپاشی بکشاند همه قوای میدانی، رسانه‌ای و قدرت سیاسی و استعداد روانی خود را به‌کار گرفته تا در وزن کشی تاریخی شکست دیگر را تجربه کند.

 وی عنوان کرد: این فتنه عظیم جهانی از نیویورک، پاریس، لندن و بخش کوچکی از کشور ما امتداد یافت تا بتواند اسلام را از بلوغ و مدیریت بر تحول منطقه خارج کند.سلامی ادامه داد: این واقعی بود و آنچه آنها به زبان می‌آوردند چیزی بود که در سینه‌های آنها حاکم بود؛ کار ما رصد سیاست راهبرد دشمن است و حجم و سطح و افق دشمن را هر لحظه رصد می‌کنیم و این‌بار هم دیدیم که همه کینه‌های متراکم و همه عبارت‌های انباشته شده از شکست‌های پیشین را با عقده گشایی از نظام به صحنه آوردند.

وی گفت: فکر می‌کردند می‌توانند و اولین کسانی که در باتلاق دروغ کودکانه گرفتار شدند، خودشان بودند. آنها به خاطر توهم‌های غلط و آرزو‌های دست نیافتنی و برآوردهای غلط، همه‌چیز خلاف آرزوی آنها پیش رفت، چون ملت ایران از حوادث درس عظیمی گرفته است و قرن‌ها می‌گوید یا لیتنا کنّا معکم فنفوزُ فُوزاً عظیما.

فرمانده سپاه بیان داشت: ملت ایران می‌داند اگر خطا کند حادثه مسجد کوفه و نبرد امام حسن(ع) با معاویه تکرار و عاشورای ۶۱ هجری تکرار می‌شود و این مسائل ملت ایران را در آگاهی قرار داده و او می‌داند این آرایش جدید چیست و آنها آمده بودند ملت ما را مرعوب کنند.

وی عنوان کرد: آنها آمده بودند تا مردم را از تاریخ خود جدا کنند، ولی شکست خوردند و ایران مرزهای خود را توسعه داده و فضای تنفس دشمن را تنگ کرده و از منطقه جهان اسلام در حالت فرار قرار داده و گریز و تعقیب شکل گرفته و عرصه‌های جهان اسلام علیه استکبار شکل گرفته و این واقعیت برای دشمن قابل تحمل نیست.

سلامی گفت: وقتی شاه مهره شطرنجی سیاسی امریکا از هم پاشید، دیگر امریکا پس از آن خم شد و نتوانست در برابر آرمانهای امام راحل قد علم کند. وقتی جاسوس‌خانه امریکا در هم کوبیده شد، باز هم شاهد شکست دیگر بود و فکر نمی‌کرد ملتی از بردگی او آزاد شود.فرمانده سپاه بیان داشت: نیروهای دلتا را با مدرن‌ترین تجهیزات آموزش داد و حرفه‌ای‌ترین نیروها برای آزاد کردن جاسوس‌ها آمدند، ولی دوباره قدرت خدا در طبس نمایان شد و این هیمنه دوباره شکسته شد و این مساله، اغتشاش ذهنی و فکری برای دشمن ایجاد کرد. ولی باز از این تجربه درس نگرفته و جنگ را بر ملت ایران تحمیل کردند و در برابر ایران اسلامی همه متحد و دشمن بعثی را به انواع اسلحه مجهز کردند ولی ایران اسلامی با حضور مردم خود، عاشورایی عمل و در کنار امام راحل ماند و از کشته و از شوکت ظاهری امپراتوری نترسید و عاملی برای شکست دیگری برای استکبار بود.

 سردار سلامی با بیان اینکه بعد از رحلت امام راحل، عصای موسوی به دست امام خامنه‌ای افتاد و ایشان هم کشور را از انواع مشکلات و فتنه‌ها عبور دادند در حالی که دشمن قدرتمند بود، بیان داشت: دشمن تحریم کرد و این تحریم برای عقب ماندن و نسخه اصلی برای شکست ایران بود، ولی این تحریم وهمی بیش نبود و باتفکر مادی نمی‌توانست افق‌های عالمانه و شرح صدر معنوی ملت ایران را ببیند و هر چه آمد، به دربسته خورد و منجمد ماند.وی عنوان کرد: دشمن به دنبال دولت‌سازی بود و جهان اسلام را نوسازی سیاسی کند و آن را از صفحه جهان حذف نماید و به جنگ با خدا و رسولش (ص) آمد ولی همه پروژه‌ها در عراق و افغانستان شکست خورد و شاهکار ایران این بود که سرعت عمل را از دست دشمن بیرون آورده و در پادگانها محبوس کند.

فرمانده سپاه با اشاره به اینکه برای امریکا پذیرش این مسائل سخت و موجب اغتشاشات فکری شد و او را وادار کرد هزینه‌های زیادی بدون دستاورد بپردازد،گفت: او امروز زخم خورده و ناتوان در گوشه‌ای از شط فرات ایستاده است و در جنگ یمن هم همه پشتوانه‌های او سوخت و همه اعتبار سیاسی خود را به صحنه آورده است و در این فتنه اخیر تلاش کرده جوانی را بفریبد و سطل آشغالی را آتش بزند و به عنوان سند جهانی ارایه دهد، این همه توان امریکا است.

وی با بیان اینکه فتنه وضع حمل کرده و نوزاد مرده روی دست امریکا گذاشته است ادامه داد: در ابتدا، غرب و اروپا از فتنه اخیر حمایت آشکار نمی‌کردند، ولی وقتی فریادهای دینی بر فتنه غلبه کرد، امریکا، آل سعود، فرانسه، آلمان و انگلیس می‌خواستند تنفس مصنوعی بدهند اما جوابی نداد و آنها دوباره در مقابل شکست آشکار ماندند و این پیروزی مبین، فتح و ظفر و نصر برای ملت ایران بود و خدا دوباره تجلی حمایت و یاری خود را از ملت ایران آشکار کرد.

این سردار عنوان کرد: من به عنوان خادم، خاک پای ملت و مردم را بر روی صورتم می‌کشم که فتنه دشمن را متوجه شدند و دوباره به امواج انقلاب رو کردند و خورشید را دیده و می‌دانند که دشمن به دنبال تیرگی است و می‌دانند که امریکایی که به دنبال حمایت از اغتشاش است، دنبال گرسنگی ملت و با تحریم ملت ایران را هدف گرفته است.

فرمانده سپاه بیان داشت: روی سخنم با جوانانی است که گرفتار تزویر دشمن‌اند، شما جوانان این سرزمین هستید، به دشمن درست نگاه کنید، ببیند چه کسی می‌خواهد گل‌های معطر این سرزمین را به دست توفان‌ها قرار دهد و چه کسی تصمیم گرفته تا بانوان ما را از وقار و عفت و حیای همیشگی دور کند.

 وی عنوان کرد: جوانان فکر کنید و دوست و دشمن را بشناسید. امروز دشمن جوانان را بسیج کرده و هالیوود را برای تسخیر اندیشه‌های جوانان به راه انداخته و به دنبال هویت زدایی و روح زدایی اسلام از جوانان است.

فرمانده سپاه بیان داشت: به دشمن می‌گویم که فصل اباطیل شما بر ملت ما تمام شده و ملت ما از قوم اربعین و زنان وارث حضرت زینب (س) و فاطمه زهرا (س) هستند و از آنان الگو می‌گیرند و صاحب شرفند و با دست خالی از برق شمشیر شما نترسیدند و علما بر دل‌ها نور افشانی می‌کنند و امروز میدان از ایمان و انگیزه و الهام و آگاهی پر شده و نور افشانی می‌کند.

وی با هشدار به بدخواهان ملت ایران عنوان کرد: از دخالت در امور داخلی کشور دست‌بردارید. به آل سعود می‌گویم به قصرهای شیشه‌ای پناه ببرید. این هشدار ما است. بیت شما عنکبوتی است. شما به اسراییلی تکیه کرده‌اید که در حال فروپاشی است و این عاقبت کار شما است. امریکایی‌ها و انگلیسی‌ها هم بدانند و دست از این کار خود بردارند. شما نتوانسته‌اید تحریم را اعمال کنید، کشتی‌ها را زدید، ما هم زدیم، هر حرکتی علیه ملت ایران انجام دهید، چند برابر ضربه می‌بینید.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا