یزدفردا: بازیکن شیرازی سابق استقلال، تیم ملی فوتبال ایران و بایرلورکوزن، داریوش یزدانی مربی بارسلونا شد و رسماً به آکادمی این تیم پیوست.

به گزارش یزدفردا: داریوش یزدانی هافبک سابق شیرازی استقلال تهران و تیم ملی ایران است که کار خود را از برق شیراز شروع کرد با استقلال چهره شد در تیم ملی بازی کرد و حتی لباس بایرلورکوزن راهم به تن کرد. یزدانی در سالهای آخر فوتبال خود موفق به قهرمانی به همراه علی دایی با تیم سایپا شد. این بازیکن سابق تیم ملی سال آخر فوتبال خود را در لس‌آنجلس بلوز ایالات متحده آمریکا گذراند و پس از آن تصمیم گرفت زندگی در همین کشور ادامه دهد.

یزدانی در دوران پس از بازنشستگی خود مدارج مختلف مربیگری را گذراند و تلاش کرد در این حوزه نیز بدل به یک چهره خبره شود. حالا اما خبر می‌رسد داریوش یزدانی هافبک محبوب سالهای نه‌چندان دور و نه‌چندان نزدیک فوتبال ایران به آکادمی بارسلونا پیوسته و قرار است به عنوان مربی در رده‌های پایه‌ی این باشگاه کاتالونیایی فعالیت کند.

داریوش یزدانی بازیکن سابق تیم استقلال، به عنوان مربی تمرین دهنده رده سنی ۱۱ تا ۱۵ سال بارسلونا انتخاب شده است.

حال باید ببینیم یزدانی جوان تا چه حد می‌تواند در این باشگاه موفق عمل کند و آیا می‌تواند آینده‌ای درخشان برای خود در مربیگری فوتبال رقم بزند یا خیر.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا