رییس کمیته امداد بهاباد با بیان اینکه هدف اصلی جشن عاطفه ها نهادینه کردن فرهنگ نوع دوستی در جامعه است اظهار داشت: ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری از دیگر اهداف است.

حمید دهقان بهابادی روز چهارشنبه در آیین شور عاطفه ها اظهار داشت: تلاش برای ترویج کار خیر در بین محلات، مساجد، مدارس و اجتماعات مختلف با هدف کمک به نیازمندان توسط این نهاد پیگیری می شود.

وی بیان داشت : همه کمک های خیران و مردم نیکوکار در راستای رفع نیازهای محرومان هزینه خواهد شد و کمک های جمع آوری شده مرحله دوم جشن عاطفه ها با کمک اولیا و با نظارت مدیران مدرسه در بین نیازمندان همان مدرسه و یا سایر مدارس دارای دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

رییس کمیته امداد بهاباد ضمن تشکر و قدردانی از همراهی خیران و نیکوکاران در امر مشارکت و کمک به همنوعان خودشان گفت: پیش بینی میشود کمکهای مردمی با مشارکت خیران و مراکز نیکوکاری امسال قابل توجه باشد.

مدیرآموزش وپرورش بهاباد همچنین با تبریک هفته دفاع مقدس و بازگشائی مدارس و با اشاره به برگزاري شور عاطفه ها در مدارس گفت: كمك به دانش آموزان بي بضاعت و برگزاري اين شورعاطفه ها در مدارس حركتي فرهنگي و نوعي درس آموزشي براي دانش آموزان و نسل هاي آينده است.

حسن رزاقی بهابادی ادامه داد : دانش آموزان بايد در كلاس هاي درس و اولين روزهاي تعليم و تربيت، محبت و خوبي كردن به همنوعان را ياد گرفته و كمك به نيازمندان را سرلوحه زندگي خود قرار دهند.

وی اضافه كرد: جشن عاطفه هاي امسال با شعار باهم مشق محبت بنویسیم  و با جمع آوري كمك هاي مردمي در راستاي تامين نيازهاي دانش آموزان نيازمند همزمان در حال برگزاري است تا به كمك شما دانش آموزان و خانواده هاي خير، هيچ دانش آموزي به دليل بروز مشكلات مالي، مجبور به ترك تحصيل نشود.

مدیر آموزش وپرورش بهاباد از دانش آموزان خواست  با خوب درس خواندن ادامه دهنده راه شهدا و فداکاریهای آنها باشند و گفت: امنیت و آرامش امروز مرهون فداکاری‌های همه رزمندگان اسلام و به خصوص شهدا است .

همزمان با سراسر کشورمراسم شورعاطفه ها درتمامی مدارس بهاباد وبه صورت نمادین دردبیرستان دخترانه توسلی بهاباد با حضورامام جمعه ، فرماندار وجمعی از مسئولان برگزارشد.

انتهای پیام/


  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا