مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از تمدید مهلت ثبت نام فعالان کسب و کارها و مشاغل در حوزه‌های فرهنگی، هنری، سینمایی، مطبوعاتی و رسانه ای و قرآن و عترت در سامانه کارا تا پایان بهمن ماه امسال خبر داد.

یزدفردا: «مجید جوادیان زاده» ضمن اعلام این خبر تصریح کرد: با عنایت به دیدگاه حمایتی دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از متقاضیان واجد شرایط اعم از فعالان کسب و کارها و مشاغل در حوزه های فرهنگی، هنری، سینمایی، مطبوعاتی و رسانه ای و قرآن و عترت، بار دیگر مهلت ثبت‌نام در سامانه کارا تمدید شد و متقاضیان می‌توانند تا پایان بهمن ماه ضمن مراجعه اینترنتی به سامانه کارا به نشانی  https:corona-kara.mcls.gov.ir  و از طریق منوی تسهیلات کرونا اقدام به ثبت درخواست خود کنند.

وی خاطرنشان کرد: مهلت ثبت‌نام از متقاضیان دریافت تسهیلات کرونا، تا دیماه تعیین و اعلام شده بود که با توجه به افزایش درخواست و تقاضاهای اصحاب فرهنگ و هنر که از شیوع ویروس کرونا متضرر شده‌اند، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این مهلت را تا ۳۰ بهمن ماه سال جاری تمدید کرد.

مدیر کل ارشاد اسلامی استان با اشاره به وظیفه و نقش حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر، ابراز امیدواری کرد که با ثمربخشی پیگیری‌های مستمر و متعدد صورت گرفته بتوان خسارات وارده به بخش فرهنگ و هنر یزد را که به واسطه شیوع ویروس کرونا پدید آمده، تا حد ممکن، جبران و مرتفع کنیم.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، جوادیان زاده در پایان تصریح کرد: مشمولان و فعالان کسب و کارها در این حوزه می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۶۲۴۷۱۱۱ - ۰۳۵ مربوط به کارشناس مربوطه تماس بگیرند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا