رئیس کمیته امداد شهرستان بهاباد گفت: طی شش‌ماهه سال جاری دو میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه کارگشائی و مسکن به 319 نفر از مددجویان تحت حمایت و نیازمندان بهابادی پرداخت‌شده است.

یزدفردا: رئیس کمیته امداد شهرستان بهاباد گفت: طی شش‌ماهه سال جاری دو میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه کارگشائی و مسکن به 319 نفر از مددجویان تحت حمایت و نیازمندان بهابادی پرداخت‌شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حمید دهقان بهابادی اظهار داشت: طی شش‌ماهه سال جاری حدود دو میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه کارگشائی و مسکن به 319 نفر از مددجویان تحت حمایت و نیازمندان بهابادی پرداخت‌شده است.

وی به پرداخت تسهیلات به مددجویان و نیازمندان از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و معرفی به بنیاد علوی اشاره کرد و افزود: کمیته امداد بهاباد درزمینهٔ راهگشای مددجویان و کمک به آنان در شش‌ماهه سال جاری 750 میلیون تومان وام به تعداد 132 نفر از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و معرفی به بنیاد علوی پرداخت کرده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان بهاباد بیان کرد: همچنین 170 نفر از نیازمندان و مددجویان برای دریافت تسهیلات کارگشائی به مبلغ 850 میلیون تومان به این بانک قرض‌الحسنه مهر ایران معرفی‌شده و وام دریافت کردند.

وی ادامه داد: طی این مدت 400 میلیون تومان نیز در قالب وام مسکن به 17 مددجوی تحت حمایت پرداخت‌شده است.

دهقان بهابادی تصریح کرد: با توجه به شیوع گسترده ویروس کوئید 19 کمیته امداد این شهرستان برای تأمین ابزار آموزشی غیرحضوری دانش آموزان تحت حمایت اقدام به پرداخت تسهیلات برای خرید تبلت دانش‌آموزی نیز کرده است.

هم‌اکنون 924 خانوار در قالب 1985 نفر از خدمات حمایتی کمیته امداد بهاباد استفاده می‌کنند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا