محمدرضا علمدار یزدی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و دبیرکارگروه تنظیم بازار استان گفت: کارگروه تنظیم بازار استان به منظور کاهش قیمت میوه و محصولات کشاورزی در بازار با راه اندازی حداقل سه مرکز عرضه محصولات کشاورزی در یزد موافقت کرد.

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گفت: در این نشست مقرر شد سازمان تعاونی روستایی پس از مکان یابی مناسب در نقاط مختلف شهرستان یزد با همکاری شهرداری این مراکز را راه اندازی می نماید.

علمدار یزدی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بر اساس ابلاغیه کارگروه تنظیم بازار کشور قیمت هر کیلو گرم تخم مرغ برای مصرف کننده ۱۱ هزار تومان تعیین شده است.

دبیر کارگروه تنظیم بازار استان گفت: با توجه به اعلام وجود ۱۵ هزار حلقه لاستیک کامیونی درسامانه مربوطه، ظرف مدت ۴۸ ساعت با اعلام صنف فروشندگان لاستیک و با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل امر عرضه لاستیک‌های حواله‌ای با قیمت مصوب اقدام می شود. 

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان افزود: همچنین توزیع ۴۵ هزار بسته کاغذ در قالب تنظیم بازار استان در بین مراکز آموزشی و فرهنگی و عمومی صورت می گیرد، همچنین تعیین قیمت خدمات صنف تصویر برداران و فیلم برداران را از دیگر مصوبات این نشست بود 

 

 

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا