یزدفردا:سرمربی پیشین تیم ملی جوانان ایران گفت: بازی مقابل بحرین جذاب خواهد بود و با تغییراتی که صورت گرفته است سنت شکنی خواهیم کرد.

 

درباره دیدار تیم ملی فوتبال مقابل بحرین در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: تیم ملی در حال حاضر تفاوت مهمی با تیم کی‌روش (سرمربی پیشین تیم ملی) دارد که امکان سنت شکنی برابر بحرین را به ما می‌دهد. تیم ملی در زمان کی‌روش تنها از گوشه‌ها و با سانتر کردن خط حمله را تغذیه می‌کرد، اما در حال حاضر علاوه بر گوشه‌ها، بازیکنان ما از عمق خط حمله نیز فشار می‌آورند. این خوشحال کننده است چرا که همه بازیکنان ما در خط جلو در تیم‌های خارجی بازی می‌کنند و ما می‌توانیم از این فرصت به خوبی استفاده کنیم. البته نباید منکر آن شد که کارلوس کی‌روش با زحماتی که کشید به ساختار تیم ملی نظمی داد که پیش از او وجود نداشت.

این سرمربی پیشین تیم ملی جوانان با بیان این که عیار تیم ملی‌ایران در بازی مقابل کامبوج مشخص نشد، گفت: دیدار برابر کامبوج مرور تاکتیکی خوبی برای تیم ملی بود و شاگردان ویلموتس مقابل کامبوج (به عنوان یک تیم تمرینی) بازی خوبی از خود نشان دادند. ارزش تیم ایران برابر کامبوج مشخص نشد و ما دیدارهای سختی در پیش داریم.

پورغلامی درباره خط دفاع تیم ملی نیز گفت: در بازی با کامبوج تمام تمرکز ما روی خط حمله بود و همه به دنبال گلزنی بودند، با یک موقعیت نمی‌توان گفت خط دفاع ضعیف است یا نه. اگر ضعفی وجود داشته باشد هم سرمربی تیم ملی قطعا آن را زیر نظر دارد و برای رفع کردن آن تمام تلاش خود را می‌کند.

سرمربی پیشین ملوان با بیان این که ملوان همیشه پایگاه خوبی برای تیم ملی بوده است گفت: ملوان همیشه بازیکنان خوبی مانند سیروس قایقران، مازیار زارع، سید جلال حسینی و پژمان نوری را برای تیم ملی تربیت کرده است و حامی تیم ملی بوده است. وضعیت ملوان خوب نیست. از وزیر ورزش درخواست دارم نیم نگاهی به این تیم داشته باشد و دل مردم انزلی را شاد کند.

 

منبع: ایسنا

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا