یزدفردا:ستاره کروات رئال که شب گذشته در بازی مقابل ولز مصدوم شده بود، خبر از وخیم نبودن آسیب دیدگی اش داد.

 

 دقیقه 86 بازی کرواسی و ولز بود که لوکا مودریچ برای جلوگیری از نفوذ ویلسون که قصد ورود به محوطه جریمه کروات ها را داشت، با او برخورد کرد و نقش بر زمین شد. مودریچ پس از آن به زحمت می توانست روی پای خود بایستد و به بیرون زمین منتقل شد.

اتفاقی نگران کننده برای رئالی ها که 4 آبان ال کلاسیکو را پیش رو دارند. مودریچ که در وقفه بازی های ملی ماه پیش نیز به دلیل مصدومیت 16 روز به دور از میادین بود، اکنون به دلیل ضربه شدید به عضلات ماهیچه ران پای راستش باید دو الی سه روز به دور از هرگونه فعالیتی باشد.

 قرار است فردا از ناحیه مصدوم او MRI گرفته شود تا میزان دقیق آسیب دیدگی مشخص شود اما ستاره کروات در مصاحبه با خبرنگاران سعی کرد نگرانی ها را از بین ببرد.

مودریچ گفت:« کمی درد دارم چون ضربه شدیدی به پایم وارد شد ولی مصدومیتم وخیم نیست و به تدریج بهتر خواهم شد. بعید می دانم رئال واکنش تندی(علیه کرواسی) به این قضیه نشان دهد چون مصدومیتم به گونه ای نیست که برای مدت ها من را به دور از میادین نگاه دارد.»

 

مودریچ به سختی بتواند به بازی شنبه هفته بعد برابر مایورکا برسد اما اگر همه چیز خوب پیش برود، می تواند در ال کلاسیکوی 12 روز دیگر حاضر باشد مگر اینکه پزشکان عقیده ای دیگر داشته باشند.

 

منبع: ورزش سه

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا