زمان : 04 Mehr 1402 - 19:50
شناسه : 180873
بازدید : 2990
رونمایی از کتاب راه رفتنی رونمایی از کتاب راه رفتنی یزدفردا: طی مراسمی از کتاب «راه رفتنی» در ابرکوه رونمایی شد.

به گزارش یزدفردا: آخرین اثر رحیم میرعظیم با عنوان راه رفتنی با حضور رزمندگان و خانواده‌های شهدای شهرستان ابرکوه در امامزادگان سید احمد و سید محمود شهر مهردشت رونمایی شد.

 نویسنده این اثر در یادواره سرداران و ۲۸۵ شهید شهرستان ابرکوه با تقدیر ویژه از اداره کتابخانه‌های عمومی ابرکوه که در ابتدا به نیت برگزاری اولین رونمایی کتاب در این شهر تلاش کردند و این موضوع به برگزاری این یادواره منجر شد، اظهار داشت: باید تلاش شود که رونمایی از هر کتابی به توسعه کتاب‌خوانی منجر شود و با توجه به همتی که در اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابرکوه وجود دارد و در صورت همراهی با آنان، می‌توان به این مهم در شهرستان فرهنگی ابرکوه امیدوار بود.

 میرعظیم افزود: از خانواده شهدایی که تاکنون من را مانند فرزند خود پذیرفته و گفته و ناگفته‌های خود از زندگی عزیزانشان را با من در میان گذاشته‌اند تشکر می‌کنم.

 نویسنده سلسله کتاب‌های روایت‌های ماندگار در توصیه‌ای به مردم گفت: زمانی که دل‌تنگ می‌شوم به سراغ خانواده شهدا و به‌ویژه مادران شهدا می‌روم و آرامش پیدا می‌کنم و به شما توصیه می‌کنم که از این تجربه ارزشمند بهره ببرید.

کتاب راه رفتنی روایت گر خاطرات ۷۲ شهید شهرستان ابرکوه از زبان خانواده‌های این عزیزان و دوستان آنان، به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان یزد در ۱۴۸ صفحه منتشر شده است.