زمان : 13 Azar 1401 - 08:48
شناسه : 177104
بازدید : 3928
بلوار سردار فلاح زاده تا پایان سال احداث شود عضو شورای اسلامی شهر یزد: بلوار سردار فلاح زاده تا پایان سال احداث شود یزدفردا: عضو شورای اسلامی شهر یزد: بلوار سردار فلاح زاده با وجود آغاز عملیات اجرایی، پیشرفت قابل توجهی نداشته است.

به گزارش یزدفردا: محمدباقر پارسائیان در جلسه کمیسیون بودجه شورا گفت: عملیات اجرایی طرح بلوار سردار فلاح زاده مدتی است که آغاز شده و متاسفانه تاکنون اقدام موثری برای اجرای آن صورت نگرفته است.

وی افزود: بهره برداری بلوار سردار فلاح زاده موجب کاهش بار ترافیکی چند خیابان در محدوده آزادشهر خیرآباد، عیش آباد و شهرک رزمندگان می‌شود. این بلوار یک مسیر حیاتی است که ترافیک میدان امام علی (ع)، خیابان شهید سید رضا پارسائیان و بلوار شهید موحدین را کاهش می‌دهد.

عضو شورای اسلامی شهر ادامه داد: همچنین با بهره برداری این بلوار، دسترسی اهالی منطقه شهرک رزمندگان به صفائیه و آزادشهر و همچنین اهالی میدان ولیعصر (عج) و میدان سوم خرداد آزادشهر به پارک کوهستان و شهرک رزمندگان آسان‌تر خواهد شد.

پارسائیان تصریح کرد: علاوه بر این با بهره برداری این بلوار، خودرو‌هایی که از شهرستان تفت به آزادشهر رفت و آمد دارند، می‌توانند از مسیر امن تری حرکت کنند.