زمان : 14 Aban 1401 - 13:44
شناسه : 176799
بازدید : 3468
همدلی مردم یزد در بحران‌ها و حوادث ستودنی است شهردار یزد: همدلی مردم یزد در بحران‌ها و حوادث ستودنی است یزدفردا: شهردار یزد با اشاره به اینکه مردم یزد در تمامی مشکلات و بحران‌ها همدلی بسیار بالایی دارند، گفت: همدلی مردم یزد در بحران‌ها و حوادث ستودنی است.

به گزارش یزدفرداابوالقاسم محی الدینی در دیدار فرماندهان سپاه الغدیر یزد با مدیران شهرداری یزد، اظهار کرد: فعالیت شهرداری به گونه ای‌است که هیچ اتفاق و موضوعی ممکن نیست در شهر رخ دهد اما تمام یا بخشی از آن مرتبط با این نهاد نباشد.
وی تصریح کرد: حتی اقدامات و فعالیت‌هایی که مربوط به دیگر دستگاه‌ها هست هم امروز به حیطه فعالیت شهرداری وارد شده و در طول روز خدمات بسیار زیاد و گسترده‌ای به شهروندان ارائه می‌شود.
شهردار یزد به حادثه خروج قطار مشهد یزد اشاره کرد و گفت: در این حادثه شهرداری یزد به صورت گسترده مشغول به فعالیت بود و حوادث مشابه دیگر هم در طول سال رخ می‌دهد که شهرداری وظیفه گسترده‌ای در ارتباط با آن دارند.
محی‌الدینی خاطرنشان کرد: امسال دو سیل بسیار بزرگ در شهر یزد رخ داد که خسارت‌های بسیار گسترده‌ای برای شهر به دنبال داشت اما در حین خدمت‌رسانی شهرداری برای رفع مشکلات سیل، سایر خدمات هم به مردم ارائه شود تا زندگی آنها با مشکل مواجه نشود.
وی با بیان اینکه به حمدالله نیروهای شهرداری یزد همت بسیار خاص و ویژه‌ای برای رفع مشکلات در سیل داشتند گفت: یکی از نکات بسیار مهمی که ما در بحران‌هایی از جمله سیل داشتیم، همدلی و مشارکت بسیار خوبی بود که در استان یزد به وقوع پیوست.
شهردار یزد خاطرنشان کرد: در سیل مرداد ماه در صورتی که نیروهای بسیج به صورت شبانه‌روز حاضر نشده بودند و فعالیت‌های جهادی خود را انجام نمی‌دادند، تعداد تلفات سیل به مراتب بیشتر بود.
محی‌الدینی ادامه داد: در هر مکانی که مشکلی در ارتباط با سیل به وجود می‌آمد و نیاز به کمک نیروهای بسیج وجود داشت بلافاصله پس از اعلام نیاز، نیروهای جهادی به محل اعزام می‌شدند.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود نیروهای شهرداری یزد را نیروهایی انقلابی و مؤمن دانست و گفت: از جمله ویژگی‌های کارکنان شهرداری یزد همراهی و پشتیبانی بسیار خوب آنها از انقلاب و نظام است.
شهردار یزد افزود: دشمن در فتنه اخیر شائبه‌های بسیاری به وجود آورد و ایجاد تفرقه در جامعه از یک سو و دور کردن دل‌های مردم به ویژه جوانان از انقلاب از سوی دیگر دو رویکرد بسیار مهمی است که دنبال کرده و در حال تلاش برای تحقق این دو هدف است.
محی‌الدینی خاطرنشان کرد: همین موضوع وظایف دستگاه‌ها و نهادها را بیش از پیش سنگین کرده و باید در راستای جلب رضایت مردم و خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر به آنها تمام تلاش خود را به کار بندیم تا این توطئه دشمن هم همانند قبل خنثی شود.
وی با اشاره به برگزاری رژه در بلوار دفاع مقدس یزد، گفت: این بلوار فضای زیادی در رفوژ میانی خود دارد که امکان اجرای پروژه‌های سنگین در آن وجود ندارد و می‌توان با طرح‌های مناسب و زیبا، به نوعی یک موزه دفاع مقدس در این منطقه به وجود آورد.