زمان : 08 Mehr 1401 - 14:26
شناسه : 175575
بازدید : 3372
اقتدار ایران اسلامی خواب استکبار را آشفته کرده است امام جمعه موقت یزد: اقتدار ایران اسلامی خواب استکبار را آشفته کرده است یزدفردا: امام جمعه موقت یزد: اقتدار و پیشرفت‌های روزافزون انقلاب اسلامی خواب را بر چشم استکبار حرام کرده است.

به گزارش یزدفردا: آیت الله سید محمدرضا مدرسی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یزد با اشاره به حوادث اخیر در کشور گفت: دشمنانی که نمی‌توانند عظمت، موفقیت و پیشرفت‌های ایران را ببینند، هر روز در تدارک توطئه‌ای علیه این نظام و انقلاب هستند.

وی با ابراز تاسف از فریب خوردن برخی جوانان در روز‌های اخیر و ایجاد آشوب و اغتشاش افزود: اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی و بیعت بسیاری از ملت‌های منطقه با آن سبب آشفته شدن خواب استکبار شده و این بار نیز به بهانه‌ای دیگر و با برنامه ریزی کامل علیه ایران بسیج شده اند.

امام جمعه موقت یزد این توطئه‌ها را با هدف دیده نشدن پیروزی‌ها و موفقیت‌های کشورمان در عرصه‌های مختلف برشمرد و تصریح کرد: ملت بزرگ ایران اسلامی که بار‌ها نقشه‌ها و توطئه‌های شوم دشمنان را خنثی کرده است، این بار نیز توطئه دشمن را خنثی می‌کند.

مدرسی ادامه داد: دشمن می‌خواهد ما منزوی باشیم، اما روز به روز بر عظمت مان در بخش‌های مختلف افزوده شده است.

وی با قدرددانی از تلاش‌های نیروی انتظامی در مقابله با آشوبگران و همچنین سپاه پاسداران برای برخورد با تروریست‌ها اظهار داشت: بخش مهمی از حوادث کنونی ناشی از فضای مجازی بی در و پیکری است که مسئولان باید آن را با تدبیر و اقدام درست و عقلایی، اصلاح کنند.