زمان : 18 Mordad 1401 - 15:29
شناسه : 174925
بازدید : 7647
اولویت‌های تعیین شده در حوزه شهرداری و شورا تحقق یابد امام جمعه میبد: اولویت‌های تعیین شده در حوزه شهرداری و شورا تحقق یابد یزدفردا: امام جمعه میبد: میبد با ظرفیت‌های عظیم اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی باید بیش از گذشته مورد اهتمام و توجه باشد.

به گزارش یزدفرداآیت الله علیرضا اعرافی در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با تاکید بر لزوم تحقق اولویت‌های تعیین شده در حوزه شهرداری و شورا گفت: چشم انداز شهر با اقدامات جهادی قابل دست یابی است و شهرداری و شورای شهر باید نسبت به ۳۰ اولویت تعیین شده در حوزه خود جامعه عمل بپوشانند.

وی افزود: میبد با ظرفیت‌های عظیم اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی باید در حوزه‌های عمرانی و منظر شهری بیش از گذشته مورد اهتمام و توجه باشد.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور بر تسریع در اجرای طرح باغ راه میبد از میدان آیت الله خامنه‌ای تا پل خورشید به مشارکت دستگاه‌های مسئول و صنایع تاکید کرد.

وی با قدردانی از فرماندار میبد و مدیریت بحران شهرستان در سیل اخیر گفت: بحث سیل و زلزله و حوادث طبیعی باید جزء الویت‌های جدی شهرستان باشد و شهرداری و شورای شهر برای مدیریت در این حوزه چه در بیرون شهر و چه داخل شهر سرمایه گذاری کرده و طرح قوی را با مطالعه جامع داشته باشند.