زمان : 04 Mordad 1401 - 10:34
شناسه : 174696
بازدید : 3941
سالن ورزشی سرپوشیده محله مریم آباد در چند قدمی بهره برداری عضو شورای اسلامی شهر یزد: سالن ورزشی سرپوشیده محله مریم آباد در چند قدمی بهره برداری

به گزارش یزدفردا: عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: با بهره برداری سالن ورزشی سرپوشیده امام سجاد (ع) در محله مریم آباد با مساحت حدود هزار متر مربع میتوان از این مکان علاوه بر فعالیت های مختلف ورزشی در مواقع بحران استفاده کرد.

نیکونژاد ادامه داد: مجموعه ورزشی سرپوشیده امام سجاد (ع)  با اتمام مرحله نصب کف پوش، برق کشی و تهیه وسایل سرمایشی و گرمایشی به بهره برداری می رسد.

وی می گوید: طی یک هفته آینده کف پوش سالن ورزشی نصب و تکمیل خواهد شد و علاقه مندان به ورزش میتوانند در ساعاتی از روز در این سالن سرپوشیده به فعالیت ورزشی بپردازند.برای استفاده سالن در ساعت های مختلف اختصاص اعتبار برای برق کشی و تهیه وسایل گرمایشی   فرمایشی نیز ضرورت دارد.

عضو شورای اسلامی شهر یزد در پایان گفت: این مجموعه ورزشی با هدف افزایش سرانه ورزشی و تفریحی در محله مریم آباد شهر یزد ساخته شده است. امید است با بهره‌برداری از آن بخشی از نیازهای جوانان و نوجوانان به امکانات ورزشی تأمین شود و این افراد بتوانند اوقات فراغت خود را به خوبی و با استفاده از ظرفیت این مجموعه سپری کنند.