زمان : 21 Khordad 1401 - 10:23
شناسه : 174096
بازدید : 9585
کاروان خدام رضوی وارد بهاباد شد به مناسبت دهه کرامت کاروان خدام رضوی وارد بهاباد شد کاروان خدام حامل پرچم بارگاه رضوی جمعه شب وارد شهرستان بهاباد شد و مورد استقبال مردم و مسوولان این شهرستان قرار گرفت.

سرپرست کاروان خدام حرم رضوی درجریان این سفر به خبرنگاران گفت : هدف از سفر معنوی این کاروان ها در کشور، گرداندن پرچم مقدس امام رضا (ع) در شهرها و روستاهای مختلف و پراکنده کردن عطر آن امام رئوف است.

حجت الاسلام بابائی بیان داشت : پرچم گردانی خادمان رضوی، در ایام دهه کرامت فضایی را فراهم کرد تا افرادی که نمی‌توانند به زیارت حضرت بروند با زیارت پرچم متبرک، از راه دور محضر مولای عشق و مهربانی سلام دهند و زائر پیشوای هشتمین امام همام (ع) شوند.

وی افزود: امروز برای افرادی که فرصت حضوری زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) را ندارند با حضور کاروان رضوی و پرچم بارگاه ملکوتی ثامن الحجج(ع) این مهم فراهم شد و مشتاقان حضرت توانستند از راه دور توسلی به حضرت زده و دلشان را راهی مشهد مقدس کنند.

خادمان امام هشتم سپس در میدان فاطمیه محمد آباد بهاباد مورد استقبال با شکوه مردم این شهرستان قرارگرفتند ومردم بر پرچم بارگاه ملکوتی حضرت رضا علیه السلام بوسه زدند و عشق وارادت خودرابه ساحت مقدس این حضرت نشان دادند .

مراسم استقبال از کاروان خدام رضوی به صورت خودروئی برگزارشد.

انتهای پیام/