زمان : 19 Tir 1403 - 10:36
شناسه : 148310
بازدید : 8606
بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی بیرجند از مرکز آماده بهره برداری غربال گری سرطان طبس بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی بیرجند از مرکز آماده بهره برداری غربال گری سرطان طبس

بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی بیرجند از مرکز آماده بهره برداری غربال گری سرطان طبس

به گزارش خبرنگار یزد فردا درطبس؛ سید مهدی طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، محمد دهقانی فیروز آبادی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند، وحید رضا گازرانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان از پروژه آماده بهره برداری مرکز غربال گری سرطان بیمارستان سید مصطفی خمینی طبس بازدید کردند.

دستگاه های خریداری شده برای این مرکز دستگاه ماموگرافی است که یک نوع خاص از تصویربرداری است که از اشعه ایکس بادوز کم برای کشف زودرس سرطان‌های غیرقابل لمس استفاده می شود.

در آینده نیز برای این مرکز خرید و نصب دستگاه ام آر آی، کولونوسکوپی، سونوگرافی، آندوسکوپی پیش بینی شده است. گفتنی است این مرکز توانایی پذیرش بیماران از شهرستان های مجاور را نیز دارد.