یزدفردا:جلسه کارگروه بهبود طراحی و اجرای پروژه‌های احداث پست با حضور نمایندگان واحدهای مرتبط در شرکت برق منطقه‌ای یزد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدفردا "دبیر کارگروه با اعلام این خبر افزود: این کارگروه در قالب پروژه بهبود طراحی و اجرای پستهای برق ، بنا بر ضرورت رفع مشکلات اجرایی پروژه‌های قبلی و در راستای تیپ‌سازی، هماهنگ نمودن نقطه نظرات بهره‌بردار در طراحي اوليه و اسناد مناقصه و همچنین ایجاد وحدت رویه در اجرای پروژه‌ها با بکارگیری چک لیست در بخشهای طراحی و اجرا تشکیل‌ گردید.

سید علی دهقان با اشاره به این‌که جلسات کارگروه‌های تخصصي در چهار بخش ساختمان، تجهیزات فشارقوی و فشار ضعیف و همچنین اتوماسیون پست‌های فوق توزیع و انتقال بصورت ماهیانه در حال برگزاری است گفت: اعضای این کارگروهها متشکل از نمایندگان واحدهای مرتبط از دفتر مهندسی طرح‌ها، مجریان طرح، دفتر برنامه‌ریزی فني، دفتر فنی انتقال و دفتر حراست می باشند که در خصوص چک لیستها و مدارک فنی ارائه شده توسط مشاور به بحث و تبادل نظر می پردازند. لازم به ذکر است تدوین چک لیستها و گردآوری مصوبات کارگروهها توسط شرکت مهندسین مشاور موننکو انجام می گردد.

دهقان در پایان خاطرنشان کرد: این پروژه از اوایل بهمن‌ماه 93 آغاز شد و پیش‌بینی می‌شود با توجه به حجم مباحث مورد نظر تا اوایل سال 95 به اتمام برسد.

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا