زمان : 19 Bahman 1386 - 18:06
شناسه : 9361
بازدید : 11178
با حضور استاندار و نماينده مردم يزد در مجلس شوراي اسلامي بهره برداري از 9 طرح آموزش و پرورش در يزد آغاز شد با حضور استاندار و نماينده مردم يزد در مجلس شوراي اسلامي بهره برداري از 9 طرح آموزش و پرورش در يزد آغاز شد
با حضور استاندار و نماينده مردم يزد در مجلس شوراي اسلامي بهره برداري از 9 طرح آموزش و پرورش در يزد آغاز شد.
 
يزدفردا :در ششمين روز از ايام ا... مبارك دهه فجر با حضور استاندار يزد و نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي وتني از چند مديران و مسئولان استان بهره برداري از 9 طرح آموزش و پرورش شهرستان يزد آغاز شد .
  اين طرحها شامل دبيرستان 20 كلاسه دخترانه فاطميه يزد با هزينه 5 ميليارد ريال كه بخشي از آن توسط فرد خير علي محمد ملك ثابت تامين گرديده انجام شده است .

 

همچنين تخريب و بازسازي مدرسه راهنمايي دخترانه 15 كلاسه شهيد پاك نژاد با هزينه 3 ميليارد و 700 ميليون ريال، سالن ورزشي آموزشكده شهيد صدوقي يزد به مشاركت مرحوم جواد شرقي و با هزينه يك ميليارد و 751  ميليون ريال ، دبيرستان خيري شرقي يزد، هزينه 2 ميليارد و 950 ميليون ريال ، نمازخانه دبستان شهيد جواهريان آزادشهر با مشاركت خانواده شهيد جواهريان به هزينه 498  ميليون و 500 هزار ريال ، احداث سالن ورزشي دخترانه شهيد زيني يزد با هزينه يك ميليارد و 800 ميليون ريال، تكميل دبستان اسلامپور ( شاهديه ) با مشاركت خانواده اسلامپور و با هزينه 917 ميليون و 570 هزار ريال ، تكميل دبستان مادر منطقه آزادشهر با هزينه يك ميليارد و 850 ميليون ريال و احداث سالن دبيرستان رادمنش با هزينه 756 ميليون ريال مي باشد.
در مراسم افتتاح اين طرحها كه در مدرسه راهنمايي دخترانه شهيد سيد محمد پاك نژاد برگزار شد استاندار يزد با گراميداشت ايام ا... دهه فجر گفت انقلاب اسلامي با رهبري مدبرانه حضرت امام خميني ره و با ايثار و فداكاري قشرهاي مختلف مردم به پيروزي رسيد .
محمدرضا فلاح زاده تلاش دانش آموزان در عرصه هاي مختلف انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را يادآور شد وگفت در اين راستا 36000 دانش آموزان به درجه رفيع شهادت نائل آمدند. 
وي احترام دانش آموزان به اولياء و مربيان خود را موجب موفقيت آنان دانست و ضرورت انتخاب دوستان متدين و با تقوي را خطر نشان كرد.
استاندار يزد با بيان اينكه ما از طريق ولايت به خداوند متصل هستيم بر لزوم الگوگيري دانش آموزان از حضرت فاطمه الزهرا (س) وخديجه كبري تآكيد كرد.
يزدفردا

خبر فوق را به زبان مورد نظر ترجمه کنید