زمان : 08 Azar 1401 - 09:30
شناسه : 177075
بازدید : 3781
رفع مشکل قطعی و افت آب مناطقی از یزد تا ساعاتی دیگر مدیر امور خدمات مشترکین منطقه دو یزد: رفع مشکل قطعی و افت آب مناطقی از یزد تا ساعاتی دیگر یزدفردا: مدیر امور خدمات مشترکین منطقه دو یزد از رفع مشکل قطعی و افت آب بخشهایی از این شهر تا حداکثر دو ساعت آینده خبر داد.

به گزارش یزدفردا: محمد حسین اسماعیلی علت اصلی قطع آب از عصر دیروز در بخشهایی از شهر یزد را عملیات اتصال رینگ شهری آب به شبکه آبرسانی شهروندان در این مناطق ذکر کرد و گفت: این عملیات از ساعت ۱۶ دیروز آغاز و تا ساعت چهار صبح به اتمام رسید ولی متاسفانه به دنبال ترکیدگی لوله در بلوار شهیدان اشرف در ساعت ۶ صبح امروز سه شنبه مجدداً تامین آب این مناطق دچار مشکل شد.

وی با بیان این که شبکه آبرسانی برخی مناطق تاکنون متصل شده ولی افت فشار در آنها وجود دارد، افزود: تیم فنی به سرعت در حال جابجایی خطوط برای رفع این مشکل هستند و حداکثر تا دو ساعت دیگر جریان آب در کل شبکه شهر برقرار و مشکل برطرف خواهد شد. 

به گفته اسماعیلی، اجرای طرح رینگ آب شهر یزد با هدف یکسان سازی کیفیت آب در نقاط مختلف شهر انجام شده است.

گفتنی است؛ از عصر دیروز تامین آب مناطق مختلفی از شهر مانند بلوار پروفسور حسابی، شهرک دانشگاه، شهرک رزمندگان و قاسم آباد و بخشهای دیگری از شهر با مشکل اساسی مواجه شده و رفع آن تاکنون که نزدیک ساعت ۹:۳۰ صبح روز سه شنبه است، به تاخیر افتاده است.