زمان : 15 Aban 1401 - 13:27
شناسه : 176885
بازدید : 3897
از هفته چهارم لیگ برتر والیبال بانوان تیم طلوع مهر یزد مغلوب رقیب قدرتمند خود شد. از هفته چهارم لیگ برتر والیبال بانوان تیم طلوع مهر یزد مغلوب رقیب قدرتمند خود شد. یزدفردا: از هفته چهارم لیگ برتر والیبال بانوان تیم طلوع مهر یزد مغلوب رقیب قدرتمند خود شد.

به گزارش یزدفردا: تیم طلوع مهر یزد که در فصل جدید از رقابت‌های لیگ برتر والیبال زنان به جای تیم جوانان زرتشتی در این رقابت‌ها حاضر شده است با انجام بازی‌های خوب در سه هفته ابتدایی لیگ، امید‌ها را برای رقابت لااقل پایاپای برابر پیکان همیشه مدعی زنده می‌کرد.

با شروع بازی در سالن یگانگی زرتشتیان شاگردان عالیه فتوحی حتی بهتر از پیکان پرمهره کار کردند و تا اواسط دست اول چهره برتر زمین را به خود گرفتند، اما تجربه بازیکنان پیکان در اواخر همین ست بر انگیزه طلوع مهر چربید و بازی ۲۵-۱۹ به نفع پایتخت نشینان پایان پذیرفت.

شروع شدن دست دوم همانا و اختلاف فاحش امتیازی به نفع پیکان هم همانا؛ وقت‌های استراحت و تعویض‌های سرمربی طلوع مهر هم گره کور را باز نکرد تا این دست هم ۲۵-۱۲ پیکان شود.

پیکان تهران که انگار دیگر موتورش روشن شده بود دست سوم اجازه خودنمایی به تیم آینده‌دار یزدی‌ها نداد و با سرویس‌ها و دریافت‌های کم نقص کار شاگردان فتوحی را در این ست ۲۵-۱۳ تمام کرد تا بازی ۳-۰ به سود پیکان خاتمه یابد و تیم طلوع‌مهر یزد با همان ۳ امتیاز چشم به دیدار‌های آینده داشته باشد.