زمان : 21 آذر 1398 - 13:47
شناسه : 155879
بازدید : 3780
بازدید فرماندار اشکذر از کتابخانه‌های عمومی شهرستان بازدید فرماندار اشکذر از کتابخانه‌های عمومی شهرستان فرماندار اشکذر با هدف بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی شهرستان، از این کتابخانه‌ها دیدن کرد.

هادی هادی‌نسب، فرماندار شهرستان اشکذر به همراه حسین جعفری‌پور، شهردار اشکذر از کتابخانه‌های عمومی شهرستان دیدن کردند و از نزدیک با مشکلات و کمبودهای این کتابخانه‌ها آشنا شد.

هادی‌نسب در حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت مطالعه و کتابخوانی در ارتقای فرهنگ جامعه، از تلاش‌های تمامی همکاران کتابخانه‌های عمومی شهرستان که با وجود محدودیت‌ها، فعالیت‌های ارزشمندی انجام می‌دهند، تشکر کرد.

وی افزود: با توجه به پیشینه تاریخی این شهرستان، باید تلاش مضاعفی در راستای ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و معرفی مشاهیر و مفاخر تاریخی آن صورت گیرد.

هادی‌نسب اظهار داشت: انجام اقدامات مثبت و خلاقانه برای گسترش فرهنگ مطالعه، در ارتقای شاخص‌های فرهنگی جامعه و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی موثر است.

ولی‌الله حفیظی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نیز در جریان بازدید فرماندار اشکذر به ارائه گزارشی از عملکرد کتابخانه‌های عمومی شهرستان و بیان مشکلات و کمبودهای این کتابخانه‌ها پرداخت.

در پایان این بازدید، فرماندار اشکذر قول مساعدت و همکاری برای رفع مشکلات و کمبودهای کتابخانه‌های عمومی شهرستان را داد.