دیدار خبرنگاران مهریز با خانواده شهدای خبرنگار

فرماندار مهریز در دیدار با خانواده شهدای خبرنگار مهریز گفت: شهید محمد حسین برهان از شهدای خبرنگار و اولین شهید کعبه در شهرستان مهریز که در روزنامه جمهوری اسلامی فعالیت های ارزنده ای انجام می دادند.

18 مرداد 1398 - 00:57                          تعداد بازدید: 3109                          کد خبر : 152316

رضا زارع زاده در دیدار با خانواده شهدای خبرنگار مهریز با اشاره به 6 ذی الحجه  مصادف با سالروز شهدای کعبه و روز خبرنگار افزود : امروز بیش از بیش به شهدا احساس نیاز می شود و با حضور در میان خانواده آنها یاد و خاطره شهیدان مهریز به ویژه شهدای خبرنگار را گرامی می داریم .

وی ادامه داد: امیدواریم همه ما به ویژه خبرنگاران فعال شهرستان مهریز  این شهیدان را الگوی خود قرار داده و از راه و روش آنها پیروی کنند.

کاظم سبحان زاده مسئول کانون خبرنگاران شهرستان مهریز گفت: شهدای خبرنگار سرمایه های جاودان شهرستان مهریز هستند و مسئولان باید برای رسیدگی به خانواده آنها اهتمام بیشتری کنند.

در این رو 11 نفر از خبرنگاران مهریز و جانشین فرمانده ناحیه بسیج مهریز ضمن دیدار با دو خانواده شهید خبرنگار مهریز بر مزار دو شهید برهان و فیاض بخش  حضور پیدا کردند و ضمن گرامی داشت یاد خاطره آنها با آرمان های شهدای خبرنگار تجدید میثاق کردند.

گفتنی است: شهرستان مهریز چهار خبرنگار شهید دارد.


سایت خبری یزد فردا