استاندار یزد در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان تاکید کرد: برگزاری برنامه های مناسبتی و مرتبط با ‌هشت سال جنگ تحمیلی، به دور از فعالیت های کلیشه ای انجام گردد تا منجر به گسترش فرهنگ دینی و ارزش های دفاع مقدس شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، روز دوشنبه سوم تیر ‌ماه ۹۸، "محمدعلی طالبی" در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، بر پرداخت مطالبات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در رابطه با پروژه مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان ‌با پیگیری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و استانداری یزد تاکید کرد.
وی ادامه داد: برای برگزاری برنامه‌های مربوط به حوزه دفاع مقدس لازم است از کارهای موازی، کلیشه‌ای و سمبولیک جلوگیری کنیم و با تشکیل کمیته طرح و برنامه به عنوان اتاق فکر برگزاری برنامه های مناسبتی و مرتبط با ‌هشت سال جنگ تحمیلی، منجر به گسترش فرهنگ دینی و ارزشهای دفاع مقدس در جامعه شود.
"طالبی" افزود: شورای پیشکسوتان جهاد و شهادت استان باید هرچه سریع تر تشکیل و انتخابات آن برگزار گردد تا مطالبات پیشکسوتان، رزمندگان و جامعه ایثارگری استان از طریق این شورا پیگیری شود.
‌استاندار یزد در پایان سخنان خود با تشکر از همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری یزد در همکاری با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برای احداث و راه اندازی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان، بر تکمیل تمام فازهای این پروژه با هم افزایی همه دستگاه‌ها و ادارات مرتبط تاکید کرد.

 
 

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا