مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: 4 هزار بسته غذایی در ایام مبارک ماه رمضان با طرح «همای رحمت» برای کمک به افراد نیازمند از طریق جمعیت هلال احمر تهیه و بسته بندی و در شب‌های قدر توزیع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛  دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدير عامل سازمان جمعيت هلال احمر استان يزد افزود : 4 هزار بسته غذايي به ارزش هر بسته صد و هشتاد هزار تومان در قالب طرح هماي رحمت بين نيازمندان استان يزد توزيع مي شود. 

وی با بیان این که شعار این مجموعه با محور داوطلبان به عنوان حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان تأکید دارد، گفت: طرح همای رحمت همچون سنوات گذشته با حضور پرشور خیرین اجرایی می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ادامه داد: در این ماه با بهره‌گیری از توان خیرین و داوطلبان اقدام به تهیه سبدهای غذایی و برپایی سفره برای نیازمندان می‌کنیم و از اهداف ما در این طرح ترویج فرهنگ انفاق، ایثار و سنت‌های حسنه اسلامی با حفظ کرامت انسانی نیازمندان وایجاد فضایی مناسب برای تعامل نیکوکاران و هدایت کمک‌های مردمی است.

وی با اعلام اینکه جامعه هدف این طرح خانواده بیماران صعب العلاج، ایتام, زنان سرپرست خانوار, معلولین، سالمندان و از کار افتادگان و ... می باشند , عنوان داشت : برنج ،مرغ ،گوشت ،ميوه و حبوبات و .... از جمله محتوای بسته اهدایی همای رحمت می باشد.

وي گفت : اين بسته ها از کمک هاي نقدي و غير نقدي مردم تهيه شده  که در این شبها بين مستمندان توزيع خواهد شد.

  

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگذاری فردا