مشکلات مسجد حضرت ابوالفضل در روستای بهادران شهرستان مهریز بررسی شدامام جمعه مهریز در جلسه کارگروه شورای فرهنگ عمومی که در روستای بهادران به منظور بررسی مشکلات مسجد حضرت ابوالفضل برگزار شد گفت: مسجد ابوالفضل به عنواد برند برای شهرستان مهریز و در کشور به عنوان نمونه بی نظیر است ولی نتوانسته جایگاه خود را به شکل مقتضی پیدا کند.

حجت السلام عبدالرضا محی الدینی افزود: باید نظارات های قوی تری در کشور قوی تر شود تا افراد سود جو نتواند به نفع خود استفاده کنند

وی به مشکلات اساسی مسجد ابوالفضل اشاره کرد و ادامه داد: جاده مسجد ابوالفضل فاقد علائم راهنمایی و رانندگی مناسب سازی ، عدم اقامه نماز جماعت، تبلیغات سو در فضاهای مجازی، نبود تبلیغات فرهنگی در مسجد ابوالفضل کم است.

حجت السلام محی الدینی گفت: مکان های مذهبی و تفرجگاهای شهرستان مهریز و در همه کشور باید اهمیت بیشتری به اقامه و ترویج نماز اول وقت در مکانی پاکیزه و بهترین مکان انجام شود.

رضا زارع زاده فرماندار مهریز عنوان کرد: قویتر کردن برنامه های فرهنگی بویژه در ماه مبارک رمضان و ایام مذهبی، تأسیس پارکینگ ، امنیت توجه به بهداشت و سلامت در راستای تعامل همه ادارات به ویژه فرمانداری نیروی انتظامی ، شورای تأمین در رأس آنها امام جمعه شهرستان مهریز مشکلات مرتفع خواهد شد.

زارع زاده تصریح کرد: مسجد ابوالفضل باید به عنوان یک برند کشوری از همه لحاظ به ویژه معنوی، امنیتی به عنوان یک مجموعه فرهنگی مذهبی در کل کشور ایران شناخته شود.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران