رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان خاتم خبر داد:

با تلاش بازرسان دامپزشکی، 1930 کیلوگرم مرغ بدون تاریخ از چرخه عرضه خارج شدبه همت پرسنل شبکه دامپزشکی شهرستان خاتم، یک هزار و 930 کیلوگرم مرغ بدون تاریخ در شهرستان خاتم کشف و به کشتارگاه عودت داده شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد: محمدامین قدیمی گفت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر توزیع مرغ تنظیم بازار بدون تاریخ، بازدید توسط بازرسان شبکه دامپزشکی از مکان مورد نظر انجام و محموله مذکور پس از توقیف، به کشتارگاه عودت و از چرخه عرضه خارج شد.

قدیمی با اعلام این خبر تصریح کرد: جهت تعیین بار میکروبی این محموله در آزمایشگاه اداره کل دامپزشکی استان، نمونه گیری انجام و مابقی محموله تا زمان تعیین تکلیف نهایی به صورت منجمد در کشتارگاه نگهداری می شود.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان خاتم به شهروندان توصيه کرد: با توجه به جايگاه فرآورده های پروتئيني در سبد غذايي خانوار هنگام خريد حتماً به تاريخ توليد و انقضاء فراورده توجه و از خريد محصولات فاقد هويت خودداري و در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تماس با شبکه دامپزشکی شهرستان 32572396 و یا سامانه اطلاع رسانی 1512 اداره کل دامپزشکی استان یزد گزارش نمایند.

برچسب‌ها : سلامتکاربران آنلاین

نظرهای کاربران