خوابگاه دانشگاه جواد (ع) در مساحتی بالغ بر 420 مترمربع گشایش یافتیزد فردا : خوابگاه دانشجویی دختران دانشگاه امام جواد(ع) در مساحتی بالغ بر 420 متر با حضور اعضای هیأت مؤسس دانشگاه افتتاح شد.


در مساحتی بالغ بر 420 متر؛ خوابگاه دانشجویی دانشگاه امام جواد(ع) یزد افتتاح شد
در راستای تسهیل شرایط دانشجویان و تقویت زیرساخت‌های خدماتی، خوابگاه جدید دانشگاه امام جواد(ع) در مساحتی بالغ بر 420 مترمربع به بهره برداری رسید.
خوابگاه جدید این دانشگاه ویژه خواهران در مساحتی بالغ بر 420 مترمربع با تعداد 11 اتاق 4 و 6 نفره برای اقامت دائم دانشجویان و ظرفیت 70 دانشجوی متقاضی با حضور اعضای هیأت مؤسس دانشگاه افتتاح شد.
احداث این خوابگاه به همت «واحد عمرانی» و همکاری «معاونت دانشجویی-فرهنگی» دانشگاه در مساحت تقریبی 420 مترمربع در دستور کار قرار گرفت و با زمان کمتر از 45 روز در 11 اتاق 4 و 6 نفره به صورت اقامت دائم و یک مجموعه 10 نفره برای اقامت موقت دانشجویان برای ارائه خدمت به 70 دانشجوی دختر به بهره‌برداری رسید.
شایان ذکر است این خوابگاه دانشجویی به آشپزخانه، سالن مطالعه، تلویزیون، محوطه باز، پوشش شبکه بی‌سیم پرسرعت و سایر امکانات مورد نظر مجهز می‌باشد و تقویت زمینه‌های مورد نیاز  این خوابگاه نیز در حال انجام است.
در حاشیه افتتاح این خوابگاه و در بازدید هیأت مؤسس دانشگاه امام جواد(ع)، افزایش مساحت سالن مطالعه این خوابگاه از سوی دانشجویان مطرح شد و تا اجرایی شدن این پیشنهاد زمینه بهره‌مندی دانشجویان ساکن خوابگاه از سالن مطالعه کتابخانه فراهم می‌شود.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران