با حضور معاو‌ن سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار؛ ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بافق به بهره برداری رسیدساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران ‌شهرستان بافق همزمان با هفته دولت و با حضور "‌محمدعلی طالبی" معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان یزد، افضلی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد در تشریح خبر افزود: مراسم افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بافق به مناسبت  هفته دولت با حضور معاون سیاسی ،امنیتی واجتماعی استانداری ، امام جمعه محترم بافق ،فرماندارمحترم ومسئولین ادارات ونهادهای دولتی برگزارگردید .

دکتر طالبی معاون سیاسی ،امنیتی واجتماعی استانداری  دراین مراسم ضمن تشکر از زحمات مدیرکل و رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان، افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بافق  را گامی مثبت در راستای حمایت از تولید ملی و اشتغال مولد و پایدار در شهرستان برشمرد.

در ادامه مراسم امام جمعه شهرستان  بافق نیز ضمن تشکر از مروجین فرهنگ مهارت آموزی استان، افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران این شهرستان را اقدامی ضروری در جهت احیاء صنایع دستی محلی و ایجاد فرصت شغلی مناسب برای بانوان شهرستان دانست.

لازم به ذکر است؛ مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان در مساحتی بالغ بر ١٨٠ مترمربع و با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ٥٠٠ میلیون ریال احداث و تجهیز شده که دو میلیارد ریال آن از محل اعتبارات فرمانداری بافق و مابقی از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد تامین شده  با 4 کارگاه صنایع غذایی ، طراحی و دوخت ، مینیاتور  وصنایع دستی شروع به فعالیت نمود که در آینده نزدیک با توجه به نیاز سنجی شهرستان به کارگاه های مذکور حرفه های مبتنی بر نیاز بانوان اضافه خواهد شد.کاربران آنلاین

نظرهای کاربران