در راستای تضمین سلامت شهروندان و مسافران در ایام تعطیلات تابستان صورت پذیرفت:

کشف و معدوم سازی 200 کیلوگرم گوشت از رستوران های مهریزطی بازدید ناظرین دامپزشکی از رستوران های مهریز 200 کیلوگرم گوشت غیر بهداشتی از چرخه مصرفی شهروندان خارج و از بروز تبعات سوء عرضه محصولات بی کیفیت به مصرف کنندگان جلوگیری شد .

طی بازدید ناظرین دامپزشکی از رستوران های مهریز 200 کیلوگرم گوشت غیر بهداشتی از چرخه مصرفی شهروندان خارج و از بروز تبعات سوء عرضه محصولات بی کیفیت به مصرف کنندگان جلوگیری شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد : رئیس شبکه دامپزشکی مهریز گفت : با توجه به آنکه اطمینان از سلامت فراورده های خام دامی مورد استفاده در رستوران ها و تضمین کیفیت و سلامت آن ها یکی از وظایف اداره دامپزشکی می باشد ؛ در راستای حصول به این امر مهم اداره دامپزشکی بازدید از تمامی این واحدهای عرضه را در دستور کار قرار داده و نسبت به شناسایی متخلفین و برخورد با آنان صریحا اقدام          می نماید.

نجیب الله محمدی تصریح کرد: در اجرای این مهم ناظرین دامپزشکی  200 کیلوگرم گوشت غیر بهداشتی مکشوفه در رستوران ها را معدوم و از ورود آن به چرخه مصرفی شهروندان و مسافران جلوگیری کردند .

وی افزود : با توجه به افزایش دمای هوا و تاثیر گرما بر ایجاد شرایط فساد گوشت، صاحبان رستوران ها باید نسبت به شرایط حمل و نقل و نگهداری گوشت نهایت دقت را داشته باشند و با رعایت موازین بهداشتی در عرضه غذای سالم به هم نوعان ؛ از بروز  مسمومیت و بیماری در شهروندان جلوگیری نمایند.

نامبرده در پایان با تأکید بر آنکه گزارش های مردمی می توانند نقش موثری در جلوگیری از فعالیت متخلفین داشته باشد ؛ خواستار همکاری شهروندان در این زمینه شد .

برچسب‌ها : سلامتکاربران آنلاین

نظرهای کاربران