دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان شهرستان میبدفرماندارمیبد به همراه امام‌جمعه موقت و مدیر و کارشناسان اداره منابع طبیعی این شهرستان از خانواده‌های شهیدان محمدحسن گلمحمدی، احمد زارعی و جانباز محمود اثنی عشری دیدار و از صبر و پایداری این خانواده‌ها تجلیل کردند.
 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این دیدارها، خانواده‌های شهدا و جانبازان را ذخیره‌ای انقلاب و قوت قلب برای مسئولین دانست و افزود: این خانواده‌ها با معنویت و اثرگذاری که در جامعه دارند کار را برای مسئولین باانگیزه‌تر و راحت‌تر می‌کنند.

فلاح با اشاره به روحیات انقلابی رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس گفت: همه‌کسانی که به درجه والای شهادت نائل شدند در زندگی عادی خود اهل نماز و مسجد و کمک به مستمندان و مدافع اسلام و انقلاب بودند.

وی تصریح کرد: بنابراین این عزیزان حقیقتاً انسان‌های مؤمن و متعهدی بودند که لیاقت و شایستگی شهادت و پیوستن به لقاءالله را داشتند.

فرماندارمیبد گفت: امروز که ایران اسلامی با خون شهدا به پیروزی و آزادگی رسیده است نوبت ماست که در توسعه و آبادانی آن بکوشیم و همواره به یاد شهدا و ایثارگران باشیم.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران